– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Obecní turistická ubytovna a penzion, Smilovy Hory

?? %
mob. +420 606 082 345 (rezervace), +420 724 180 154 (starostka), +420 606 082 345 (správkyně) smhory@ubytovna-penzion.cz
Obecní turistická ubytovna a penzion [Zvětšit - nové okno]
49
Umístění: V klidné obci Smilovy Hory v malebné turistické oblasti Toulava. Autobusová zastávka 100 m. Město Mladá Vožice 8 km, Pacov 14 km. Vhodné východisko pro výlety po okolí, zvláště na kole. Lyžařské sjezdovky v Horních Koutech 7 km, za dobrých podmínek v okolí i lyžařské běžecké tratě (spravované OS Polánka).
Ubytování: Rekreační středisko s turistickou ubytovnou a penzionem. V areálu je vlastní parkoviště, krytý venkovní bazén, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, dětský koutek, altán s krbem, zastřešená terasa. Turistická ubytovna (28 lůžek): pokoje s patrovými postelemi, rozdělené do 5 jednotek s vlastním soc. zařízením, společenský sál s krbem (vhodný i pro svatby a spol. akce), vybavená kuchyně pro velké skupiny (po domluvě zajistíme i kuchařku). Penzion (21 lůžek): 5 pokojů s vlastní koupelnou (1x2, 2x4, 1x5, 1x6 lůžek), recepce, společenská místnost s krbem a TV, kuchyňka, tělocvična se stolním tenisem, posilovna a sauna.
Cena: Celoročně: turistická ubytovna 220 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 250 Kč/os, při zaplnění kapacity na karimatce ve vlastním spacáku 70 Kč/noc), penzion 250 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 300 Kč/os). Stravování (pro skupiny min. 10 osob): snídaně 30-40 Kč, polopenze 80-120 Kč, plná penze 170-200 Kč. Ceny jsou konečné (včetně DPH, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovna a penzion, Smilovy Hory 37, 391 52 Smilovy Hory. Provozovatel: obec Smilovy Hory. Kontaktní osoby: Marie Šašková (správkyně objektu) a Jana Králová (starostka).
Aktualizace:
Video: Prezentace obce i rekreačního střediska Smilovy Hory

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Obecní turistická ubytovna a penzion, Smilovy Hory
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...