– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Tábor

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

70 % (1)

Vojenská ubytovna, Tábor

Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: V centru Tábora. V blízkosti ubytovny je hlavní třída, kde se nacházejí obchody, restaurace a kavárny. Autobusové i vlakové nádraží 500 m. Rybník Jordán 400 m. Určitě vás nadchne procházka do centra historické části starého města.
Ubytování: Ubytovna s pěti moderními 2-lůžkovými apartmány s vlastním sociálním zařízením, chladničkou a TV. Některé apartmány mají navíc vlastní kuchyňku (nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice, el. sporák) a pračku. Společná kuchyňka. Ubytovna je bez recepce (ta je na ubytovně Kpt. Nálepky 2395). Ubytovna je vybavena posilovnou a zahradou, kde je možné posedět pod pergolou. Dlouhodobé parkování před ubytovnou není možné.
Cena: Apartmán 2-lůžkový: 1-2 noci 290 Kč/os/noc, 3 a více nocí 270 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se rekreační poplatek 12 Kč/os/noc.
Adresa: Vojenská ubytovna (rekreační zařízení), Fügnerova 819/7, 390 02 Tábor. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozář ubytovny: Šandová Soňa.
Poznámky: Ubytovna je od roku 2014 v pronájmu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

70 % (17. 9. 2012, 09.47)
klady: cena, čistota, přístup personálu zápory: žádné skleničky, hrnky, nádobí či příbory v kuchyňce, staré nebo nekvalitní postele

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Tábor
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...