– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna Kpt. Nálepky, Tábor - Pražské sídliště

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna Kpt. Nálepky, Tábor - Pražské sídliště

Vojenská ubytovna Kpt. Nálepky [Zvětšit - nové okno]
157
Umístění: V severozápadní části Tábora, 3 km od nádraží. Autobusová zastávka MHD 200 m. V blízkém okolí se nachází vnitřní i venkovní plavecký bazén, letní plovárna s občerstvením, zimní stadion, kino, divadlo, historické centrum, cyklotrasy, ZOO, muzea, obchody. Do 20 km v okolí Tábora stojí hrad Choustník, zříceniny hradů Borotín, Příběnice a Kozí hrádek, rozhledna Hýlačka a další.
Ubytování: Ubytovna se samostatnými pokoji i buňkami. Samostatné pokoje jsou 1- a 2-lůžkové s vlastním sociálním zařízením a TV. Buňky jsou s jedním 2-lůžkovým a jedním 3-lůžkovým pokojem, každá buňka má samostatné sociální zařízení, 2-lůžkový pokoj má vlastní TV. Kuchyňka je společná na každém patře, vybavená ledničkami s mrazáky, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a dvěma sporáky. V ubytovně je recepce, prádelna, kolárna a společenská místnost s TV. Zvířata neubytováváme.
Cena: Pokoj 1-lůžkový: 1-2 noci 330 Kč/noc, 3 noci a více 307 Kč/noc. Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 300 Kč/os/noc, 3 noci a více 279 Kč/os/noc. Pokoj 3-lůžkový: 1-2 noci 270 Kč/os/noc, 3 noci a více 251 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Poplatek z pobytu 21 Kč/os/noc. Ceny obsahují DPH, energie, ložní prádlo i ručníky, nic dalšího se nepřiplácí. Ceny jsou platné celoročně.
Adresa: Vojenská ubytovna Tábor, Kpt. Nálepky 2395, 390 03 Tábor - Pražské předměstí. Provozuje Armádní Servisní, příspěvková organizace (dříve SVBF) Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Soňa Kaletová.
Poznámky: Ubytovna aktuálně neslouží veřejnosti (stav 02/2023).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna Kpt. Nálepky, Tábor - Pražské sídliště
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...