– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Tábor - Pražské sídliště

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
157
Umístění: V Táboře, na západním okraji druhého největšího města na jihu Čech. Autobusové a vlakové nádraží 3 km. Možnost dopravy MHD. Táborem protéká řeka Lužnice, která je oblíbena vodáky. Přírodní zajímavosti: lesní komplex Pintovka s naučnou stezkou, vodní nádrž Jordán (nejstarší údolní nádrž v Evropě), Chýnovské jeskyně, Kozí Hrádek.
Ubytování: Ubytovna s 2- a 3-lůžkovými pokoji se společným sociálním zařízením. Kuchyňka je společná na chodbě pro celé patro, je vybavená chladničkou, el. sporákem, mikrovlnkou a varnou konvicí. Konferenční a TV místnost. Recepce. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 180 Kč/os/noc, 3 a více nocí 160 Kč/os/noc. Pokoj 3-lůžkový: 1-2 noci 160 Kč/os/noc, 3 a více nocí 140 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se rekreační poplatek 12 Kč/os/noc.
Adresa: Vojenská ubytovna (rekreační zařízení), Kpt. Nálepky 2395/95, 390 03 Tábor - Pražské předměstí. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozář ubytovny: Šandová Soňa.
Poznámky: Ubytovna je od roku 2012 mimo provoz.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Tábor - Pražské sídliště
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...