– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Bílá stopa, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (3)

Turistická ubytovna Bílá stopa, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Turistická ubytovna Bílá stopa [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách. Železničná stanica Tatranská Lomnica 200 m, autobusová stanica 300 m. Obchod 200 m. Tatranská Lomnica je jedno z hlavných tatranských rekreačných stredísk.
Ubytování: Turistická ubytovňa pre skupiny i jednotlivcov s kapacitou 20 osôb. Ubytovňa má 2- až 4-lôžkové izby. Dve spoločné kuchyne s chladničkami, spoločenská miestnosť, 4 x WC a 3 x kúpeľňa. Vo výbave ubytovne sú 3 TV, PC s TV kartou a internetom. Vedľa ubytovne je parkovisko pre 6 áut a upravené sedenie pri ohnisku.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 8 EUR/os/noc (deti do 12 let 6 EUR/os/noc), prísteľka pre 4. osobu na izbe 6 EUR/noc. Silvester: 11 EUR/os/noc (skupina 10 alebo 20 osôb, min. 5 nocí). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, na 2 a viac nocí (ubytovanie iba na 1 noc +50 %). Pre návštevníkov LevneUbytovani.net je naviac garantovaná zľava 0,50 EUR/os/noc (v týchto cenách zľava ešte nie je zarátaná).
Adresa: Turistická ubytovňa Biela stopa, Viliam Petrík, Tatranská Lomnica 171, 059 60 Tatranská Lomnica
Poznámky: Od roku 2017 sa ubytovanie neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (30. 7. 2014, 19.51)
Uživatel zde byl ubytován od 26. července 2014 do 30. července 2014.
Dnes jsme přijeli z Tater. Ubytování úplně super, přímo z ubytovny je výhled na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Ubytovna krásně čistá, ale to nic není proti ochotě pana majitele, který je opravdu super :-). S takovou ochotou jsem se již dlouho nesetkala.... Takže až pojedeme příště do Tater, tak máme určitě jasno, kam... Moc děkujeme.
100 % (14. 5. 2014, 00.11)
Uživatel zde byl ubytován od 3. května 2014 do 10. května 2014.
Naprosto super ubytování pro nenáročné. Pan Viliam je pečlivý a čistotný. Byli jsme zde s rodinkou a přáteli a naše spokojenost byla opravdu maximální. Pan Viliam nám vyšel ve všem max. vstříc. Děkujeme za parádní dovolenou... Snad napřezrok v září :-)))
100 % (16. 8. 2013, 17.42)
Uživatel zde byl ubytován od 8. srpna 2013 do 11. srpna 2013.
Super pan ubytovatel, pro kterého nic není problém. Poradí, doporučí, vyřeší, opraví, a to vždy s úsměvem. Není-li přítomen osobně, bývá na telefonu. Na chatě se nachází vše, co je pro pobyt tady na horách potřeba, od pohodlné postele přes vybavenou kuchyňku po sušák na promoklé oblečení. Botky jsme hravě usušili u krbu. Ten, kdo potřebuje v pokoji hodně prostoru, však narazí, pokojíky jsou mrňavé, nám však bohatě na přespání stačily a byli jsme velmi spokojení (1 dospělý + 3 děti ve dvou 2-lůžkových pokojích). Nakonec, kdo potřebuje pokoj jako tělocvičnu, ať vyrazí do hor, tam je místa dost :-) Do obchodu, restaurace i na električku je to 5 min, takže skvělá dosažitelnost. U nás spokojenost na 100 %, mohu jen doporučit, rádi se sem opět vrátíme. MNOHOKRÁT DĚKUJEME ZA KRÁSNÝ POBYT a nejpozději za rok opět nashledanou.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Bílá stopa, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...