– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna SK, Újezd u Brna

50 % (1)
mob. +420 776 612 802 ubytovnask@seznam.cz
Ubytovna SK [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Újezdě u Brna, u fotbalového hřiště, nedaleko centra obce. Autobusová zastávka 100 m. Vlaková stanice Újezd u Brna 1,1 km. V Újezdě je pošta, restaurace. Možnost koupání 1 km. Mohyla Míru 4,5 km. Šaratice 5 km. Brno 20 km. Do Újezdu zajíždí pravidelné autobusy a vlaky IDS JMK, mj. i linky č. 40 a 151 zajišťující bezpřestupové spojení s centrem Brna, případně s rekreační oblastí Mariánské údolí v Brně - Líšni.
Ubytování: Ubytovna s 2- až 4-lůžkovými pokoji. Společné soc. zařízení, kuchyň (lednice, mrazák, mikrovlnka, plynový sporák, elektrická trouba, rychlovarná konvice, nádobí), TV, wifi, klubová posilovna. Parkování u ubytovny na veřejném bezplatném parkovišti.
Cena: Celoročně: 1 noc 171 Kč/os/noc, 2-4 noci 143 Kč/os/noc, 5 a více nocí 137 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, rekreačního poplatku, energií, povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Ubytovna SK Újezd u Brna, Petr Fraj, U Hřiště 21, 664 53 Újezd u Brna
Poznámky: Ubytovna od 07/2016 cca půl roku prochází rekonstrukcí a je mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (2. 10. 2012, 20.48)
Uživatel zde byl ubytován od 28. září 2012 do 1. října 2012.
Pokud pokaždé tak nakouřeno jako za našeho pobytu,(plechovky s vajgly na záchodě,v kuchyni),po příjezdech cca kolem 20 hod.jsme k nelibosti kuřáků otevítali vše co se dalo.Ale v ubytovacím řádu je jasně - nekouřit. Doporučujeme na mytí nádobí si vzít pro jistotu svoje věci.V době našeho pobytu byla k dispozici i pračka.Kousínek od ubytovny dobře zásobená Večerka a za ní hned pošta.Ubytování odpovídá ceně.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna SK, Újezd u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby