– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Pozimos, Zlín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna Pozimos [Zvětšit - nové okno]
101 30
Umístění: Ve Zlíně nedaleko centra, za zlínskými lázněmi. Vlakové nádraží 300 m (Zlín-střed). Autobusové nádraží Zlín 300 m. Půjčovna aut 500 m. Krytý bazén a koupaliště 200 m, sauna 500 m, fitness 500 m. Lyžařský vlek 500 m, lyžařské běžecké tratě 500 m. Pošta 400 m. Divadlo, kino 200 m.
Ubytování: Ubytovna s recepcí v provozu 24 hodin denně. Složení pokojů: 3x2, 2x3 (sprcha, WC), 5x3, 2x4 (sprcha, WC), 14x4, 2x5. Pro pokoje bez soc. zařízení je sprcha a WC na každé etáži (pro muže a ženy zvlášť). Některé pokoje s lednicí + TV. Bezbariérový přístup. Parkoviště pro hosty u ubytovny.
Cena: Pokoj bez soc. zařízení 140 Kč/os/noc, se soc. zařízením 170 Kč/os/noc. Ceny platí po celý rok, i při pobytu jen 1 osoby na 1 noc. Dlouhodobé ubytování 2.625 Kč/os/měsíc. Ceny jsou včetně DPH a rekreačního poplatku městu Zlín, nic dalšího se nepřiplácí.
Adresa: Ubytovna Pozimos - PODOL, spol. s r.o., Růmy 1741, 760 01 Zlín
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Pozimos, Zlín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby