– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Ujmiak, Brezovica

90 % (3)

Apartmán Ujmiak, Brezovica

mob. +421 902 327 766 ujmiak@orava.sk
Apartmán Ujmiak [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: Na okraji obce Brezovica v predhorí Roháčov. Obchod 20 m. Reštaurácia 1 km. Autobus 300 m. Vlak (stanica Trstená) 5 km. Oravská priehrada 10 km. Lyžovanie: Teplica 2 km, Danica 10 km, Prasatín 17 km, Oravice 17 km.
Ubytování: Chata (apartmán) s izbami 2x2 lôžka, 1x2 lôžka + 2 prísteľky, 1x1 lôžko + 2 prísteľky. Spoločenská miestnost s TV, videom, radiom a dvomi prístelkami (roztahovací gauč), kúpelňa (sprcha, rohová vana), WC, kuchyňa (sklokeramická varná doska, chladnička s výparníkom, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), záhradné posedenie, ohnisko, gril, hojdačka, stolný tenis. Elektrické kúrenie. Parkovanie pri dome.
Cena: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 4 a viac osôb v chate na 2 a viac nocí (aj cez hlavnú letnú a zimnú sezónu). Celá chata sa prenajíma iba 1 skupine (aj 4 osobám). Cena je konečná (vrátane rekreačného poplatku, energií atď., aj cez zimu). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Turistická ubytovňa ŽSR (Železničná ubytovňa Košice), Bajzova 14, 040 01 Košice - Staré Mesto. Prevádzkovateľ: ŽSR - Závod služieb železníc Bratislava, Bajkalská 41, 821 09 Bratislava. Kontaktná osoba: PhDr. Jana Šimončíková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (15. 9. 2012, 12.58)
Uživatel zde byl ubytován od 16. července 2012 do 21. července 2012.
S ubytovaním sme boli veľmi spokojní aj s prístupom rod.Ujmiakovej,sú to veľmi príjemní a milý ľudia..Dali sme odporúčanie aj svojim priateľom a rodine.rod.Šajbidorová
(6. 4. 2012, 13.41)
Paní Eve Sobotkovej ešte raz musíme vysvetliť, že máme na www stránke striktne napísané, že psík nemôže (moje deti majú na psíkov alergiu) a pani Sobotková nám chcela psíka zatajiť. Nemuselo to dôjsť tak daleko keby pri objednávaní spomenula psíka a hned by sme jej vysvetlili situaciu, pretože pre nás je dôležitejšie zdravie ako peniaze. S pozdravom a želaním spokojných a seriozných klientov Ujmiakovci.
80 % (4. 4. 2012, 17.04)
Uživatel zde byl ubytován od 4. dubna 2012 do 4. dubna 2012.
Datum není přesné, vím, že to bylo v 1. půlce srpna. Ubytování odpovídá nabídce. Bohužel jsme bydleli jen 1 noc,protože nám nebylo umožněno mít u sebe malého a podotýkám čistotného, řádně oočkovaného psa. Jednala s námi dcera pana majitele, velmi odměřeně, až nepříjemně, absolutně nám neměla zájem vyhověti. Naštěstí cizí obyvatelé Brezovice nám pomohli řešit naši těžkou situaci (byl večer a přišla velká bouřka), takže jsme se druhý den odstěhovali a prožili (5 dosp. + 14letá dívka) velice příjemné dny u jiných lidí. Ubytování nebylo tak honosné jako u Ujmiakových, ale laskavost, přátelskost a pohostinnost nám to bohatě vynahradily. Škoda, že je Brezovica tak daleko. Nakonec jsme byli rádi, že nás nekompromisní dcera p. Ujmiaka donutila jejich apartmán opustit. Díky tomu jsme se utvrdili v tom, že "všude žijí dobří lidé"). Na Slovensku jsme trávili v pořadí 16. dovolenou.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Ujmiak, Brezovica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...