– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vysokoškolský internát Uninova Hostel, Bratislava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vysokoškolský internát Uninova Hostel, Bratislava

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky
Vysokoškolský internát Uninova Hostel [Zvětšit - nové okno]
378 378
Umístění: V bratislavskej mestskej časti Rača, v tichom prostredí. 12 km od letiska M. R. Štefánika. Bezproblémové parkovanie priamo v areáli internátu. Při internáte autobusová zastávka Východná. Priame spojenie na Zlaté Piesky (9 minút, kúpanie). Shopping Palace Zlaté Piesky 5 km.
Ubytování: Novozrekonštruovaný bezbariérový hostel (ubytovňa) pre širokú verejnosť. Na každom poschodí je 16 ubytovacích buniek a spoločenská miestnosť. Každá bunka má dve 2-lôžkové izby (bezplatný internet, váľanda s úložným priestorom, stôl, stolička, skriňa, polica na knihy, nočný stolík), kuchynku (chladnička, jedálenský stôl, varná doska, drez, potravinová skriňa), WC a kúpeľňu so sprchovým kútom. Vrátnica, miniobchod s potravinami, občerstvenie s možnosťou posedenia v bufete, fitnes, sauna, solárium, holičstvo, kaderníctvo, práčovňa.
Cena: 1-6 nocí 20 EUR/os/noc, 7-30 nocí 13 EUR/os/noc, 1-3 mesiace 240 EUR/os/mesiac, nad 3 mesiace 160 EUR/os/mesiac. Študenti do 26 rokov: 1-6 nocí 15 EUR/os/noc, 7-30 nocí 9 EUR/os/noc, 1-3 mesiace 180 EUR/os/mesiac, nad 3 mesiace 152 EUR/os/mesiac. Ceny sú konečné (zahrňuje aj mestský poplatok).
Adresa: Študentský internát Uninova Hostel (turistická ubytovňa Uninova), Dopravná 51, 831 06 Bratislava
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vysokoškolský internát Uninova Hostel, Bratislava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...