– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Urbárský dům, Podhradie u Martina

?? %

Urbárský dům (490 m), Podhradie u Martina

mob. +421 917 108 591 ubytovanieurbar@gaya.sk
Urbárský dům [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V strede obce Podhradie v malebnom pohorí Veľká Fatra. Mesto Martin 13 km. Peší výstup na ruiny Sučianskeho hradu 3 km, výstup na horu Kľak (1394 m) 7,5 km.
Ubytování: Penzión bez stravovania s kapacitou 14 osôb v 4 izbách (4x3 lôžka, 2 prísteľky). Spoločná kúpelňa so sprchovacím kútom, 2x WC. Spoločenská miestnosť s krbom, TV a WiFi pripojením (možnosť organizovať rodinné oslavy, školenia a schôdze do 24 osôb). Plne vybavená kuchyňa (riad, plyn. sporák, el. rúra, varná kanvica, MW, chladnička, mraznička). Vykurovanie je kombinované (plyn/drevo). Vedľa domu je vyvýšená terasa s výhľadom na obec (vhodné pre posedenia pri ohni a aktivity s deťmi). Parkovisko pre 6 áut. Stravovanie je možné zabezpečiť po dohode v iných kapacitách obce.
Cena: Leto (mesiace 05-09): 2 a viac nocí 9,70 EUR/os/noc, iba 1 noc 12,70 EUR/os. Zima (mesiace 10-04): 2 a viac nocí 10,70 EUR/os/noc, iba 1 noc 13,70 EUR/os. Silvester (23.12.-07.01.): príplatok 6 EUR/os/noc. Prístelok zľava 1 EUR/noc. Deti do 6 rokov zdarma. Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň, uteráky aj energie sú v cene. Ceny sú vrátane DPH. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Urbársky dom, Slatinská 130/12, 038 52 Podhradie pri Martine. Prevádzkovateľ: Spolok bývalých urbarialistov Podhradie, pozemkové spoločenstvo. Prevádzkárka urbárskeho domu: Lenka Ujčeková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Urbárský dům, Podhradie u Martina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...