– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Na Usedlosti, Halenkov - údolí Lušová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Ubytování Na Usedlosti, Halenkov - údolí Lušová

Ubytování Na Usedlosti [Zvětšit - nové okno]
5
Umístění: V Halenkově v údolí Lušová, v malebných valašských kopcích. V okolí je množství cyklistických tras různé obtížnosti, v blízkosti vede nenáročná cyklostezka Bečva (celková délka 160 km). Koupání: přírodní rekonstruované jezero Balaton 5,5 km, aquapark Frenštát pod Radhoštěm 44 km. Lyžování: Kohútka 4 km, Razula 13 km, Soláň 18 km.
Ubytování: Usedlost se skládá z hlavní budovy, sportovního a společenského centra (sauna, zimní zahrada s odpočívárnou, koupelna, WC), dvojgaráže. K ubytování slouží podrovní 5-lůžkový apartmán a 4-lůžková dřevěnice. V apartmánu je kuchyňský koutek, TV+SAT, internet. Vybavení je převážně z přírodních materiálů, především z finské polární borovice, lůžka mají kvalitní pružinové matrace. Dřevěnice je určena pro méně náročné, vhodná i pro pracovníky. Parkování v garáži. Usedlost je vybavena vlastní úpravnou vody. Venku je vyhřívaný rehabilitační bazén (protiproud, masážní trysky, celoroční využití), ohniště, grilování. Možnost objednání masáží.
Cena: Dřevěnice: celoročně 300 Kč/dřevěnice/noc. Apartmán: sezona (29.6.-30.8., 15.12.-29.12., 25.1.-20.3.) 1.100 Kč/apartmán/noc, mimosezona 1.000 Kč/apartmán/noc, Silvestr (29.12.- 4.1.) 1.400 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, el. energie, ručníků, povlečení, čisticích prostředků) a platí při ubytování na 3 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Ubytování Na Usedlosti, Jaroslav Kopecký, 756 03 Halenkov - údolí Lušová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (29. 10. 2012, 23.18)
Uživatel zde byl ubytován od 25. října 2012 do 28. října 2012.
Strávili jsme víkend v apartmánu Na usedlosti. Všem vřele doporučujeme. Krásné prostředí, vše ze dřeva, z okna výhled do přírody, úplné soukromí a klid. A co je úžasné - máte SAMI PRO SEBE saunu s exkluzivní prosklenou odpočívárnou, hudbou podle vašeho gusta a LED osvětlením. A k tomu vyhřívaný masážní venkovní bazén, ze kterého se můžete dívat, jak se na okolních stráních pasou ovce. Majitel sám má dvě a děti si je samozřejmně rády pohladily. Obhlédli jsme si vleky v okolí a máme jasno - v zimě se sem vracíme. Bylo to opravdu příjemné a majitel je velmi vstřícný.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Na Usedlosti, Halenkov - údolí Lušová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...