– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Vaňáčů, Varvažov - Štědronín-Plazy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Vaňáčů [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Ve vesničce Štědronín uprostřed lesů u Orlické přehrady, 3 km od obce Varvažov. Okolí: koupaliště Zvíkovské podhradí 3 km, hrad Zvíkov 3,5 km, Milevsko (bowling) 15 km, Písek, Strakonice, Březnice, vodní zámek Blatná 25 km, zámek Orlík 12 km.
Ubytování: Penzion vhodný pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, školení, oslavy, sportovní soustredení a další. 1. patro: 4x apartmány dvoupokojové 4-lůžkové a 1x 3-lůžkový (každý má WC, sprch. kout, TV). 2. patro: 8 pokojů 2- až 4-lůžkových, společná kuchyňka, WC, sprchy. V přízemí penzionu se nachází restaurace, kulečník, stolní tenis. U penzionu je možné grilování. V letních měsících každý pátek hudební večery (živá hudba).
Cena: S polopenzí: 7 nocí 450 Kč/os/noc, 3-6 nocí 500 Kč/os/noc, 2 noci 530 Kč/os/noc, 1 noc 580 Kč/os. Se snídaní: 3 noci a více 400 Kč/os/noc, 2 noci 430 Kč/os/noc, 1 noc 480 Kč/os. Děti 3-10 let sleva 30 %. Školy v přírodě: do 18 let 250-300 Kč/os/noc s plnou penzí. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Penzion U Vaňáčů Štědronín, Vaňáč Miloslav, Štědronín-Plazy 9, 397 01 Varvažov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Vaňáčů, Varvažov - Štědronín-Plazy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...