– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a pivnice Velký bazar, Otrokovice - Bahňák

?? %

Penzion a pivnice Velký bazar, Otrokovice - Bahňák

+420 577 925 738, mob. +420 777 565 760 velkybazar@email.cz
Penzion a pivnice Velký bazar [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: V klidné části Otrokovic Bahňák (lidově Baťov), u autobusového nádraží, necelý kilometr od rekreačního areálu Štěrkoviště (možnost koupání). Vlaková rychlíková stanice Otrokovice 2,3 km. Hrad Malenovice 8,3 km. Zlín (muzeum, kino, divadlo, městské lázně) 14 km. Kroměříž (zámek a zahrady) 16 km. ZOO Lešná 20 km. Zámek Vizovice 27 km. Aquapark v Uherském Brodě 29 km.
Ubytování: Penzion rodinného typu se 6 pokoji (1x2, 4x3, 1x4 lůžka) a 2 nadstandardními apartmány (2x2 lůžka). Každý pokoj v penzionu má vlastní WC a předsíňku s umyvadlem, sprchy jsou společné na chodbě, k dispozici je kuchyňka se společenskou místností, TV-SAT a WiFi. Apartmány mají vlastní koupelnu, pračku, TV, trezor i kuchyňku. V přízemí penzionu je stylová pivnice s letní zahrádkou, možnost úschovy kol v zastřešené části.
Cena: Pokoje v penzionu: 1-6 nocí 450 Kč/os/noc, 7 a více nocí 390 Kč/os/noc, platí při plném obsazení pokoje. Apartmán (2-lůžkový): 1-6 nocí 1.350 Kč/apartmán/noc, 7 a více nocí 1.120 Kč/apartmán/noc. Domácí mazlíček do 8 kg 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně 12% DPH, všech poplatků a energií) a platné celoročně.
Adresa: Penzion a pivnice Velký bazar, Ing. Igor Frič, tř. Tomáše Bati 1553, 765 02 Otrokovice - Bahňák (Baťov)
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Zdenda (4. 10. 2020, 15.51)
Uživatel zde byl ubytován od 1. října 2020 do 3. října 2020.
Ubytování v apartmánu, naprosto předčilo moje očekávání. Jde vidět že apartmán i vybavení v něm je nové. Vypadá přesně jako na uveřejněné fotce. Koupelna se sprchovým koutem a WC jsou taktéž nové a velice pěkně řešené. Vybavení kuchyňské linky od rychlovarné konvice přes hrnky, sklenice, hrnce až po struhadlo, dostatečně vystačí k tomu, aby si zde člověk mohl i vařit. Vybavení, čistota a celkový dojem předčilo cenu, za kterou je apartmán k dispozici.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a pivnice Velký bazar, Otrokovice - Bahňák
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...