– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Vila Hedvika, Rožnov pod Radhoštěm - Dolní Paseky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Vila Hedvika [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: V klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm, téměř v přírodě a zároveň pěšky blízko do centra města (vlakové nádraží Rožnov 1,5 km), u zelené turistické značky na Velký Javorník. Zastávka MHD u vily. Rožnov pod Radhoštěm je srdce Beskyd, nalézá se zde unikátní Skanzen, na dosah jsou Pustevny, Radhošť a Soláň. Výborné možnosti pro turistiku, cyklistiku i lyžování.
Ubytování: Vybavené apartmány pro 2-6 osob s celkovou kapacitou 17 lůžek. Apartmány jsou 3 typů: 2 lůžka + 1 přistýlka, 3 lůžka + 2 přistýlky, 4 lůžka + 2 přistýlky. V každém apartmánu je vlastní koupelna s WC a vybavená kuchyně (varná deska, mikrovlnka, varná konvice, lednice). Zdarma internet, SAT-TV s DVD. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Vyžití pro děti na zahradě (houpačky, velká trampolína, letní bazén). Zapůjčení jízdních kol pro výlety po Rožnově a okolí. Výlety minibusem.
Cena: Sezóna: 480 Kč/os/noc, junior 13-17 let a senior od 60 let 390 Kč/os/noc, dítě 6-12 let 190 Kč/noc, přistýlka 190 Kč/noc, dítě do 5 let bez nároku na lůžko zdarma, při ubytování jen na 1 noc +120 Kč/os, na 5-7 nocí sleva 10 %, na 8 a víc nocí 15 %. Ceny platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (jen 1 osoba +50 %). Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc (nad 18 let). O letních prázdninách jen týdenní pobyty. Mimosezóna: sleva cca 50 Kč/os/noc. Snídaně 90 Kč (s BIO produkty 130 Kč).
Adresa: Vila Hedvika (apartmány Hedvika), Ing. Miroslav Faldýn, Dolní Paseky 978, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Vila Hedvika, Rožnov pod Radhoštěm - Dolní Paseky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...