– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Hermína, Trávnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila Hermína [Zvětšit - nové okno]
34 0
Umístění: V Trávnici pri Podhájskej. V blízkosti je tenisový kurt (umelý povrch, 24hodinová prevádzka, zapožičanie rakiet), basketbalové a futbalové ihrisko. Podhájska (termálné kúpalisko, letné kino) 4,5 km. Ďalšie aktivity: zámok Topoľčianky, žrebčín Topoľčany, kamenné obydlia v Brhlovciach (rezervácia ľudovej architektúry), Nitriansky hrad, vodná nádrž TONA Šurany (prírodné štrkovisko, vodné športy, rybolov, kúpania).
Ubytování: Penzion s 2-lôžkovými izbami (s možnosťou prísteľku). Celková kapacita penziónu je 22 pevných lôžok + 12 prístelkov. Každá izba má vlastnú kúpeľňu (sprcha, umývadlo, WC), moderne vybavenú kuchyňu (sklokeramická varná doska alebo vařič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, drez, chladnička, posedenie). K dispozícii spoločenské hry, hračky pre deti, zapožičianie 2 horských bicyklov. Pri penzione je bazén, bar Panorama (stravovanie, biliard, stolný futbal).
Cena: Celoročne: 2 osoby na izbe 10 EUR/os/noc (iba 1 osoba 15 EUR/izba/noc), prístelka 8,50 EUR/os/noc, deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok a bielizeň) a platné pri týždňových pobytoch (kratšie pobyty iba po dohode).
Adresa: Vila Hermína (Penzion Hermina), Adriana Konkolyová a Zoltán Konkoly, Trávnica 93, 941 46 Trávnica
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Hermína, Trávnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...