– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Prag, Praha 5 - Hlubočepy

?? %

Vila Prag (265 m), Praha 5 - Hlubočepy

+420 554 721 170 info@vilaprag.cz
Vila Prag [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: Na konci slepé ulice Pod Habrovou s památkovými vilami, mezi zalesněnými kopci v klidné části Barrandova, v pražské čtvrti Hlubočepy. Poblíž se nachází Barrandovské skály, národní přírodní památka vypínající se nad Vltavou. Autobusová zastávka 500 m, zastávka tramvaje 800 m (do centra Prahy 20-30 minut jízdy MHD). Golfový resort a tenisové kurty 3 km.
Ubytování: Komfortní vila s jedinečnou atmosférou a kapacitou 32 osob v 11 ložnicích, projektovaná Janem Kaplickým pro Jaroslava Dietla, po celkové rekonstrukci v roce 2010. Vhodná pro pobyt rodin, přátel i firemní eventy. Součástí vily je velký krytý bazén, vyhřívaný pro celoroční užívání, sauna, vířivka. Atrium s letním posezením u venkovního krbu. Velká zahrada leso-parkového stylu o výměře 3.000 m2, terasa s grilem. Obývací pokoj s vnitřním krbem a TV. Kompletně vybavená kuchyně k vaření i pečení, včetně kávovaru. V koupelnách jsou fény i ručníky. Pro malé hosty hračky. Konferenční místnost pro 25 osob. Garáž pro 3 auta.
Cena: Celoročně: 1 noc 25.000 Kč/vila/noc, podle období a délky pobytu sleva až na 23.000 Kč/vila/noc. Rekreační poplatek 50 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH, povlečení, ručníků i energií.
Adresa: Vila Prag, Pod Habrovou 490/8, sídliště Barrandov, 152 00 Praha 5 - Hlubočepy. Odpovědná osoba: Milan Vitula.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Prag, Praha 5 - Hlubočepy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby