– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Chomutov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna, Chomutov

Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: V Chomutově na úpatí Krušných hor, 1 km od centra města i 1 km od Kamencového jezera. Kamencové jezero vzniklo v prostoru těžby kamence a nyní je významným lázeňským a rekreačním střediskem. Po roce 1989 v Chomutově došlo k útlumu těžkého průmyslu a významnému zlepšení životního prostředí. V Chomutově najdeme i Podkrušnohorský zoopark, rekreační zónu v Bezručově údolí i historické památky.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 36 lůžek ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Společné sociální zařízení na patře. Možná příprava jídla ve společné kuchyni na patře.
Cena: Pokoj 2-lůžkový 205 Kč/os/noc, 3-lůžkový 185 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Ceny platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Chomutov (posádková ubytovna), Kosmonautů 4181, 430 01 Chomutov. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Pražská 2768, Žatec.
Poznámky: Ubytovna již není spravována armádní organizací.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Chomutov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...