– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Těchonín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
33
Umístění: Ve středu obce Těchonín v podhůří Orlických hor, 5,5 km od Jablonného nad Orlicí. V Těchoníne je zastávka autobusu (100 m), vlaková stanice (1 km), pošta, obchod se smíšeným zbožím a dětské hřiště (30 m). Stravování je možné v nekuřácké restauraci Otmarka. V okolí: dělostřelecká tvrz Bouda a muzeum 5,5 km, Suchý Vrch s rozhlednou 8,5 km, přehrada Pastviny (koupání, vodní sporty, krásná příroda) 6,5 km.
Ubytování: Ubytovna pro nenáročné turisty, rodiny s dětmi a větší skupiny. Kapacita 33 lůžek v 2- a 3-lůžkových pokojích (15x2, 1x3 lůžka) s umyvadlem a pevnou přípojkou na Internet. Na každém patře je oddělené WC pro ženy a muže, jedna sprcha, kuchyň (el. sporák, mikrovlnka, varná konvice a lednice). V přízemí je společenská místnost s televizí. Možnost úschovy kol. Po telefonické domluvě možný nástup na ubytování i mimo pracovní dobu (po-pá 6.00-14.30).
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1-2noci 205 Kč/os/noc, 3 a více nocí 195 Kč/os/noc. Pokoj 3-lůžkový: 1-2 noci 190 Kč/os/noc, 3 a více nocí 180 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují DPH, všechny poplatky, ložní prádlo i ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Těchonín (rekreační zařízení), Těchonín 177, 561 66 Těchonín. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Kalousová Věra.
Poznámky: Ubytovna je od roku 2013 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Těchonín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...