– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Webrovka, Trutnov - Voletiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Webrovka [Zvětšit - nové okno]
70 3
Umístění: Na samotě uprostřed hustých krkonošských lesů, na červené turistické značce na Zámecký vrch nad Trutnovem. Nejbližší vesnice Voletiny 2 km. Centrum Trutnova 6 km. Lyžařský vlek 5 km. Venkovní aquapark s toboganem a krytý plavecký bazén 4 km.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 70 lůžek. 2- až 6-lůžkové pokoje se spol. soc. zařízením na patře. Apartmán s 3 pokoji (2 + 4 + 3 lůžka) se soc. zařízením (vana, WC) a TV. Pokoj 4-lůžkový s umyvadlem a WC. Společenský sál s velkoplošnou projekcí, profesionální diskotékou. Za mírný poplatek je k dispozici sauna s bazénkem, či venkovní vířivka. Dětské hřiště evropského standardu. Zdarma dětský koutek, sušárna, parkoviště, stolní hry, dětské hřiště, ping-pong, satelit, DVD, Internet.
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc (dítě do 14 let 150 Kč/os/noc), se snídaní 250 Kč/os/noc (dítě 190 Kč), s polopenzí 330 Kč/os/noc (dítě 250 Kč), pokoj s koupelnou s příplatkem 50 Kč/os/noc (dítě 30 Kč/os/noc). Pes 50 Kč/noc. Školy v přírodě 245-265 Kč/os/noc (strava 5x denně). Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc. Pro návštěvníky LevneUbytovani.net sleva 7 % z uvedených cen a garance cen i při pobytech na 3 a více nocí (neplatí tak běžná podmínka týdenního pobytu). Zisk slouží dětem z dětských domovů.
Adresa: Horská chata Webrovka (turistická chata Webrovka, též Vébrovka, někdy i Webrowka), Asociace Dětských domovů Webrovka, Voletiny 130, 541 03 Trutnov
Poznámky: Středisko je od roku 2016 uzavřeno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Webrovka, Trutnov - Voletiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby