– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Willa Cztery Pory Roku, Kościelisko u Zakopaného

?? %

Penzion Willa Cztery Pory Roku (960 m), Kościelisko u Zakopaného

+48 182 070 207, mob. +48 608 401 704 willa@czteryporyroku.pl
Penzion Willa Cztery Pory Roku [Zvětšit - nové okno]
112 0
Umístění: Na tichém místě v horské obci Kościelisko u Zakopaného, na jižním svahu s výhledem na vrcholky Západních Tater i polskou národní horu Giewont. Centrum Zakopaného (vyhlášené Krupówki) 5 km. Přímo kolem penzionu prochází zelená turistická značka z ústí krasové Doliny Kościeliské (2 km) na vyhlídkový hřbet Gubałówka (horní stanice lanovky 4 km).
Ubytování: Stylový a výborně vybavený penzion se dvěma restauračními sály, na rozlehlém pozemku s velkou zahradou plnou květin. V penzionu je 33 pokojů (1- až 5-lůžkových, celkem 112 lůžek), každý pokoj má vlastní koupelnu (včetně fénu), postele se zdravými a pohodlnými matracemi, TV i varnou konvici. V penzionu je stylová regionální krčma, vyhlídková jídelna s barem, společenská místnost s krbem, ping-pong, kulečník. Organizujeme večery u goralské hudby, možnost pořádání společenských událostí. Na zahradě je dětské hřiště, ohniště, altánky i prostor pro hraní fotbalu či badmintonu.
Cena: Celoročně mimo svátky: pokoj 1-lůžkový 140-180 zł/pokoj/noc, 2-lůžkový 220-280 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový 300-360 zł/pokoj/noc, 4-lůžkový 380-480 zł/pokoj/noc, 5-lůžkový 450-600 zł/pokoj/noc. Dítě do 3 let bez lůžka 30 zł/noc. Domácí zvíře 30 zł/noc. Rekreační poplatek 2 zł/os/noc. Snídaně 35 zł (děti do 10 let sleva 50 %).
Adresa: Willa i Karczma Cztery Pory Roku (penzion a krčma Čtyři roční období), ul. Królewska 41, Budzówka, 34-511 Kościelisko. Provozovatel: F.H.U. Curlej Maciej i Beata s.c., Kościelisko.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Willa Cztery Pory Roku, Kościelisko u Zakopaného
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...