– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Winter & Summer Resort, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Winter & Summer Resort, Ždiar

Penzion Winter & Summer Resort [Zvětšit - nové okno]
32 0
Umístění: V rázovitej podtatranskej obci Ždiar, v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier. Ski areál Ždiar (2 km) je jedno z najväčších lyžiarských stredísk na Slovensku (viac ako 20 vlekov, väčšina s umelým zasnežovaním). Zastávka autobusu 100 m, potraviny 100 m. Bikepark Bachledová dolina 2,5 km. Aquapark Poprad 30 km. V blízkosti sú jaskyne.
Ubytování: Novopostavený penzion so 7 izbami 3 apartmánmi. Všetky izby aj apartmány sú luxusne zariadené a majú kvalitné matrace. Na prízemí je priestranná reštaurácia s obrovským detským kútikom. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, páry aj väčšie skupiny, pre firemné a spoločenské akcie. K dispozícii je detská postielka.
Cena: Celoročně okrem Silvestra: 2-lôžková izba 46 EUR/os/noc (iba 1 osoba 66 EUR/noc), modrý apartmán 52 EUR/os/noc, zlatý apartmán 52 EUR/os/noc. Deti do 5 rokov zdarma, 5-12 rokov 40% zľava. Silvester (28.12.-2.1.): +30 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Raňajky 5,50 EUR, večera 8 EUR. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Penzion Winter & Summer Resort, Miroslav Havrila, Ždiar 721, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Winter & Summer Resort, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...