– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Višňový sad, Bělověž

98 % (1)

Ubytování v soukromí Višňový sad, Bělověž

mob. +48 505 117 331 jan.chwaszczewski@gmail.com
Ubytování v soukromí Višňový sad [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V polské obci Bělověž (polsky Białowieża) ukryté uprostřed Bělověžského pralesa, 1,5 km od hranice národního parku, který chrání jeho nejcennější část. Hraniční přechod s Běloruskem 4 km. Restaurace Pokusa 700 m, Żubrówka 800 m, Carska 3,5 km.
Ubytování: Velký dřevěný dům na rozlehlém pozemku s výhledem na Bělověžský prales. V patře domu se nachází 5 pokojů s vlastním soc. zařízením (1x2, 3x3, 1x4 lůžka). V přízemí je společenská místnost a plně vybavená kuchyně. Vedle domu je udržovaná zahrada. Na zahradě je sauna a kryté posezení s krbem. Možnost objednání snídaní, pro větší skupiny i obědů a večeří. Hospodář nabízí vlastní uzeniny, ovoce i zeleninu. Možnost uspořádání oslav. Pomoc s plánováním výletů po okolí.
Cena: Celoročně mimo Silvestr, svátků a dlouhých víkendů: pokoj 2-lůžkový 90 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový 110 zł/pokoj/noc, 4-lůžkový 140 zł/pokoj/noc.
Adresa: Gospodarstwo agroturystyczne Wiśniowy Sad (kwatera agroturystyczna Wiśniowy Sad), Jan Chwaszczewski, ul. Olgi Gabiec 50, 17 230 Białowieża
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, 2014. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

98 % (16. 10. 2014, 13.20)
Uživatel zde byl ubytován od 14. srpna 2014 do 15. srpna 2014.
Krásné ubytování, čisto, útulno. Velká společenská místnost. Hezká upravená zahrada s krytým posezením a velkým travnatým pozemkem. Velmi příjemný pan domácí, který navíc připravil moc chutnou domácí snídani! Na přidání bylo dle libosti. Kousek od ubytování je výborná restaurace. Rozhodně doporučuji k návštěvě, odjížděli jsme s příjemným pocitem a rádi na toto místo vzpomínáme.

Summary in English: Beautiful accommodation, clean, cozy. Nice garden. Very friendly landlord, who also prepared a very delicious homemade breakfast!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Višňový sad, Bělověž
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...