– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Zámeček Nový Světlov, Bojkovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Penzion Zámeček Nový Světlov, Bojkovice

Penzion Zámeček Nový Světlov [Zvětšit - nové okno]
88
Umístění: V zámecké oboře nad městečkem Bojkovice, v klidném prostředí obklopeném lesy. V docházkové vzdálenosti do Bojkovic, v dosahu vlakového i autobusového spojení. Okolí: výcvik a vyjížďky na koních (3 km), velký bazén v areálu kempu (1 km), Aquapark Uherský Brod (12 km), cyklo a turistické trasy do Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí.
Ubytování: Penzion ve zrekonstruovaném záměčku (od roku 2008). Komfortně vybavené apartmány se 2 nebo 4 lůžky (21x2, 6x4), s možností přistýlky. Většina apartmánů je v přízemí, jen 3 apartmány jsou v 1. patře. Restaurace s kuchyní pro 50 osob je též po rekonstrukci, další místa jsou na venkovní terase zahradní restaurace. Zatravněné nádvoří, k dispozici je bazén a dostatek ploch ke slunění. Antukové tenisové kurty, půjčovna horských kol, tenisové vybavení, stolní tenís. WiFi internet. Penzion je v provozu od 1.5. do 30.9.
Cena: Hlavní sezóna (27.6.-29.8.): 2-lůžkový apartmán 350 Kč/os/noc (jen 1 osoba 400 Kč/noc), 4-lůžkový 300 Kč/os/noc, přistýlka 250 Kč/noc, preferují se týdenní pobyty. Mimo hlavní sezónu: 2-lůžkový apartmán 300 Kč/os/noc (jen 1 osoba 400 Kč/noc), 4-lůžkový 250 Kč/os/noc, přistýlka 250 Kč/noc, při pobytech na 1 noc +50 Kč/os. Malé zvíře 50 Kč/noc. Snídaně 90 Kč (dítě 60 Kč), polopenze 210 Kč (dítě 150 Kč). Turistický poplatek 15 Kč/dospělý/noc. Ceny jsou včetně DPH. Ceny jsou platné při plném obsazení apartmánu.
Adresa: Penzion Zámeček (penzion Nový Světlov), Josef Pražan, zámek Nový Světlov (zámek Bojkovice), 687 71 Bojkovice
Poznámky: Zámeček Nový Světlov od roku 2015 již neslouží pro běžnou veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (7. 8. 2013, 10.31)
Uživatel zde byl ubytován od 30. července 2013 do 1. srpna 2013.
Veľmi príjemné a pokojné ubytovanie. Boli sme s malým synom a aj napriek tomu sme sa tam cítili veľmi pohodlne. Apartmány sú menšie ale aj napriek tomu veľmi účelne zariadené a čisté. To isté aj okolie penzióna, bolo pekne upravené, čistý bazén a lehátka okolo. Majiteľ a personál penzióna veľmi sympatický a ústretový. ďakujeme za krásnu dovolenku určite sa sem ešte vrátime.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Zámeček Nový Světlov, Bojkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...