– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Lesa, České Budějovice - Zavadilka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion U Lesa, České Budějovice - Zavadilka

Jihočeské rybníky / Blanský les / Hluboká nad Vltavou
Penzion U Lesa [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: Na okraji Českých Budějovic, v části Zavadilka. MHD 5 min, restaurace 5 min, velké nákupní centrum a multikino 500 m lesem. V okolí les, rybníky (Vrbenské rybníky, Haklovské rybníky a mnoho dalších), cyklotrasy, přírodní rezervace s naučnou stezkou. Přímo kolem penzionu vede cyklostezka do centra Českých Budějovic. Hluboká nad Vltavou 8 km.
Ubytování: Penzion se 3 druhy ubytování. Penzion je v provozu 01.07.-30.09., mimo tuto dobu jen výjimečně (funguje jako studentská kolej). Bezplatný WiFi internet, k dispozici počítač s internetem na chodbě. Posezení na zahradě, možnost zapůjčení grilu. Podkroví: velká místnost s půdičkou, kuchyňským koutem a sprchovým koutem s WC, kde se vyspí 7-10 lidí. 2-lůžkové pokoje: 3 pokoje s možností přistýlky, společný kuchyňský koutek na chodbě (lednice, vařič, mikrovlnka, konvice, nádobí), společná koupelna s vanou, samostatné WC. 4-lůžkový apartmán: vlastní vchod, v přízemí je kuchyně s jídelním koutem, sprchový kout, WC a vchod na vlastní terasu s posezením a slunečníkem, z kuchyně vedou točité schody do ložnice s balkónem, v ložnici je palanda s výsuvným lůžkem a válenda.
Cena: Podkroví (max. 10 osob): celé podkroví 1.200 Kč/podkroví/noc, zapůjčení lůžkovin 100 Kč/os/pobyt (možno použít vlastní spacáky). 2-lůžkový pokoj: 2 osoby 320 Kč/os/noc (jen 1 osoba 500 Kč/noc), přistýlka 150 Kč/noc, lůžkoviny jsou v ceně. Apartmán (4 osoby): 990 Kč/apartmán/noc, lůžkoviny jsou v ceně. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Pes 50 Kč/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Při ubytování na 6 a více nocí sleva 10 %.
Adresa: Penzion U Lesa (dříve Penzion Na Zavadilce), Zuzana Balounová, Zavadilka 2150, 370 00 České Budějovice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Lesa, České Budějovice - Zavadilka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...