– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Zelený strom, Telnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Zelený strom [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V Telnici, jednom z rájů Krušných hor. Autobusová zastávka je přímo u penzionu, vlaková zastávka Telnice 150 m (tzv. Kozí dráha). Lyžařské středisko Zadní Telnice 3,5 km. Tipy na výlet: jízda vláčkem po Kozí dráze do Děčína, lanovka z Krupky na Komáří vížku, jízda na koloběžce z Komáří vížky,...
Ubytování: Penzion s mnohaletou tradicí, s vlastní restaurací, barem a společenským sálem. V penzionu jsou v roce 2014 nově zrekonstruované pokoje (5x 2-lůžkový pokoj, 1x 4-lůžkový apartmán, možnost přistýlky). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a TV. Možnost snídaní přímo v restauraci. Venkovní zahrádka, gril, bezplatné WiFi. V patře je společenský a tanečení sál s pódiem, vlastním barem s výčepem a kapacitou 80 míst k sezení při zachování volného parketu. Parkování přímo před penzionem. Cyklisté, lyžaři i pejskaři jsou U Zeleného stromu vítáni.
Cena: Léto (21.3.-23.9.:): 300 Kč/os/noc. Zima (24.9.-20.3.): 350 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a všechny energie) a platné i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Penzion Zelený strom (penzion a restaurace U Zeleného Stromu), Martin Rosa, Telnice 10, 403 38 Telnice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Zelený strom, Telnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...