– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Střední odborná škola polytechnická - ubytovna, Dolní Kubín - Kňažia

?? %

Střední odborná škola polytechnická - ubytovna, Dolní Kubín - Kňažia

+421 435 863 139, mob. +421 905 771 281, +421 905 754 729 ubytovaniesosp@gmail.com
Střední odborná škola polytechnická - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
80 0
Umístění: V Dolnom Kubíne v peknom prostredí na brehu rieky Orava v mestkej časti Kňažia (3 km od centra Dolného Kubína). V blízkom okolí možnosť návštevy kultúrno-historických pamiatok Oravy. Pre milovníkov prírody možnosť vychádzok (výstup na Choč, Kubinskú hoľu a pod.). V zime možnosť lyžovania na Kubínskej holi, Kuzmínove a Lúčivnej. V prípade docestovania skupiny vlakom na výlety zabezpečíme autobus.
Ubytování: Ubytovňa v areálu školy s kapacitou 80 lôžok počas celého roka. 2-lôžkové izby s príslušenstvom (sprcha, WC) spoločným vždy pre 2 izby. V celej ubytovne je WiFi pripojenie. K dispozícii je tenisový kurt, hádzanárske ihrisko, basketbalové ihrisko, športová hala, spoločenská miestnosť, posilňovňa a altánok pre rôzne aktivity. Všetky sportoviská sú pre ubytovaných ZDARMA! Stravovanie v jedálni SOŠP (možnosť celodenného stravovania aj polopenzie podľa dohody).
Cena: Po celý rok okrem Silvestra: 1-2 noci 8,66 EUR/os, 3-4 noci 8 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 7,34 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 15 osôb zľava dohodou. Pre skupiny poskytujeme aj stravovanie: polpenzia 7,50 EUR, plná penzia 10 EUR. Parkovanie zdarma. Ceny sú konečné (vrátane DPH a poplatku mestu Dolný Kubín). Pre návštevníkov LevneUbytovani.net zľava 1 EUR/os/noc zo štandarných cien (zľava tu ešte nie je zarátaná). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Ubytovňa Dolný Kubín, Stredná odborná škola polytechnická (SOŠP) Dolný Kubín - Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín. Zodpovedná vedúca: Mgr. Katarína Kilianová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Střední odborná škola polytechnická - ubytovna, Dolní Kubín - Kňažia
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby