– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Kunc, Příbram

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány Kunc, Příbram

Apartmány Kunc [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: V centru Příbrami v podhůří Brd, na dvou lokalitách od sebe vzdálených necelé 2 km. Apartmán č. 1 je v tiché ulici, 400 m od náměstí J. A. Alise, 1 km od kina, 1,3 km od aquaparku, 2 m od vlakové stanice Příbram, 2,5 km od zámku Příbram. Apartmán č. 2 je na hlavní ulici, blíže k nádraží (700 m), 900 m od zámku Příbram a 1,7 km od aquaparku.
Ubytování: Dva apartmány s celkovou kapacitou 8 osob. V obou apartmánech je kompletně vybavená kuchyně, dva 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, samostatné WC a koupelna s WC. V partnerské restauraci je možnost stravování a pronájem salonku.
Cena: Celoročně: 380 Kč/os/noc při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí (jinak 450 Kč/os/noc). Ceny platí celoročně mimo Silvestr a jsou konečné (včetně všech poplatků).
Adresa: Apartmán Kunc č. 1, 28.října 119, 261 01 Příbram VII. Apartmán Kunc č. 2, Milínská 116, 261 01 Příbram III. Provozovatelka: Marie Kuncová.
Poznámky: V levé části fotografie je apartmán č. 1, v pravé části apartmán č. 2.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Kunc, Příbram
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...