– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp**** u Koliby Pacho, Veľká Čausa u Prievidze

?? %

Kemp**** u Koliby Pacho, Veľká Čausa u Prievidze

mob. +421 907 441 011 (ubytovanie), +421 917 649 911 (koliba) pacho@kolibapacho.sk
Kemp**** u Koliby Pacho [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Pri dedinke Veľká Čausa s vlastnou prístupovou komunikáciou, 4 km od mesta Prievidza smerom na Handlovú, medzi pohorími Vtáčnik a Žiar. Bojnice (zámek, zoo) 9 km.
Ubytování: Luxusný kemping s možnosťou stanovania a drevenými zrubmi, prístupný iba ubytovaným hosťom. Zruby sú pre 3-5 osôb, s TV, chladničkou a posedením, bez prípojky vody. Celý areál je vybavený kamerovým systémom. Hostia kempu mohou bezplatne využívať: plne vybavenú spoločnú kuchyňu (varná doska, mikrovlnná rúra, toastovač atď.), práčku a sušičku, 2x veľké zastrešené ohnisko, moderné toalety a sprchy, priestrannú terasu s TV a možnosťou objednania si kávy a nealko nápojov, WiFi, detský svet (nafukovacie atrakcie, hojdačky,...). Vonkajší bazén. Tradičná slovenská reštaurácia Koliba (60 miest) + letná terasa (60 miest).
Cena: Stany a karavany: stan a 1-2 osoby 22 EUR/noc, stan a 3-4 osoby 28 EUR/noc, stan a 5 a viac osôb 35 EUR/noc, auto a príves (obytné auto) vrátane 3 a viac osôb 42 EUR/noc (iba 2 osoby 35 EUR/noc), elektrická prípojka 6 EUR/noc, zviera 2 EUR/noc. Zruby: 89 EUR/zrub/noc (iba 3 osoby 75 EUR/zrub/noc, iba 1-2 osoby 60 EUR/zrub/noc), dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma, pes 5 EUR/noc, auto pri zrube 3 EUR/noc, motocykel 2 EUR/noc. Drevo na opekanie 5 EUR/balík. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Camp PACHO, Veľká Čausa 183, 971 01 Veľká Čausa. Prevádzkovateľ: Pacho Camp s.r.o. Zodpovedný vedúci: Ivan Reis.
Aktualizace:
Video: Koliba Pacho

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp**** u Koliby Pacho, Veľká Čausa u Prievidze
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...