– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Grófske chyžky, Zboj

?? %

Lovecká chata Grófske chyžky (635 m), Zboj

+421 577 624 424, mob. +421 911 062 362 poloniny@nppoloniny.sk
Lovecká chata Grófske chyžky [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V romantickom areáli Grófske chyžky s rybníkom na Mlákach a lúkou Medovej baby, hlboko v horách Bukovských vrchov. Na povolenie možný prístup autom 6 km z Novej Sedlice.
Ubytování: Lesná chata s ubytovaním až pre 16 osôb. V chate je 5 izieb (3x2, 2x3 lôžka) a 1 apartmán (1x4 lôžka). V chate je kuchynka, kúpeľňa, elektrocentrála a pitná voda. Pri chate je drevené posedenie, možnosť opekať na otvorenom ohni. Zákaz vstupu psov a mačiek, zákaz používania reprodukovanej hudby a svetelných zariadení. V chate je verejne prístupná expozícia venovaná rodu Serényiovcov, vlastníkom tunajších lesov. Areál Grófskych chyžiek je verejnosti prístupný od 1.7.2022.
Cena: Celá sezóna: 20 EUR/os/noc, pri ubytovaní iba 1 osoby alebo iba na 1 noc príplatok 50 %. Elektrina (agregát) za poplatok. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Povinné je samoupratovanie počas pobytu a po jeho ukončení.
Adresa: Leopoldina poľovnícka chata na Grófskych chyžkách, Zboj 280, 067 68 Zboj. Prevádzkovateľ: Národný park Poloniny (NP Poloniny), Stakčín. Kontaktné osoby: Ing. Martina Vlasáková a Mária Pirošová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Grófske chyžky, Zboj
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...