– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chaty Albatros, Slapy - Ždáň

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chaty Albatros, Slapy - Ždáň

Chaty Albatros [Zvětšit - nové okno]
18
Umístění: V lokalitě Slapské přehrady, v klidné části na malebném poloostrově Ždáň. Možnost koupání, rybolovu. Na poloostrově jsou restaurace (možnost polopenze), minigolf, aerobic, tenisové kurty, půjčovna loděk, volně přístupná písčitá pláž. Obec Slapy 3 km.
Ubytování: Tři dvoupatrové 4-lůžkové chatky, každá s možností 2 přistýlek. V každé chatě je sprcha, WC, kuchyň (lednička, mrazák, dvojvařič, rychlovarná konvice), krbová kamna, sejf. Před každou chatou je zahradní nábytek, slunečník, gril. Parkování na oploceném pozemku. V areálu chatek se nachází betonový pingpongový stůl, ohniště, betonový zahradní gril s udírnou. Chatky jsou v provozu v měsících 04-10.
Cena: Sezóna (26.6.-28.8.): 12.000 Kč/chata/týden (jen týdenní pobyty). Mimosezona: 7.800 Kč/chata/týden nebo 2.800 Kč/chata/víkend (2 noci), možnost slev při menším počtu osob. Menší pes 60 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně energií, rekreačního poplatku, dřeva na táborák, povlečení, hygienických potřeb atd.).
Adresa: Chaty Albatros, Petra Jarošová, Ždáň 594, 294 75 Slapy - Ždáň
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě