– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánové domy Csátó Vendégház, Tihany

90 % (1)

Apartmánové domy Csátó Vendégház (170 m), Tihany

mob. +36 209 516 022 csato@csato.hu
Apartmánové domy Csátó Vendégház [Zvětšit - nové okno]
24
Umístění: V centru romantické historické vesnice Tihany na sopečném poloostrově uprostřed Balatonu. Autobusová zastávka 100 m. Pláž a přístaviště lodí 1,2 km. Po Tihaňském poloostrově vede mnoho značených turistických tras (skály, rozhledny atd.).
Ubytování: Rustikální 4-lůžkové apartmány s veškerým komfortem ve třech zrekonstruovaných historických kamenných domech. Apartmány jsou se samostatným vchodem, vlastní koupelnou, kompletně vybavenou kuchyňkou, TV a centrálním vytápěním pro pohodlný pobyt v létě i v zimě. Bezplatné WiFi. Mezi usedlostmi je nádvoří s možností parkování, grilování a příjemného posezení s působivým výhledem na hladinu Balatonu.
Cena: Léto (měsíce 06-09): 36.000-40.000 HUF/apartmán/noc. Zima a mimosezóna (měsíc 10-05): 30.000-36.000 HUF/apartmán/noc. Připlácí se rekreační poplatek. Povlečení i energie jsou v ceně.
Adresa: Csátó Vendégház, Petőfi Sándor utca 8, 8237 Tihany, okres Balatonfüred, župa Veszprém, Maďarsko. Provozovatel: Tamás Károly.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Prezentace všech apartmánů

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (22. 12. 2021, 14.04)
Uživatel zde byl ubytován od 19. října 2021 do 22. října 2021.
Starodávné muzeální domečky, v nichž se přenesete do pohádky. Přestože jsou zrekonstruovány tak, aby co nejvíce připomínaly dávné časy, najdete v nich vše, na co je moderní člověk zvyklý (koupelna s teplou vodou, kuchyně atd.). S parkováním je to obecně na Tihani složité a platí se za něj. Zde máte parkování v ceně pobytu a zaparkujete na dvorku přímo před apartmánem (byť při více autech je nájezd trochu složitější). Tím nejúžasnějším na tomto rekreačním areálu je však výhled na Balaton. Na vyhlídku si můžete donést připravenou snídani a krásně si vychutnávat začátek nového dne.
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál90 %Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánové domy Csátó Vendégház, Tihany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...