– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační zařízení Děvín, Bojnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Rekreační zařízení Děvín, Bojnice

Rekreační zařízení Děvín [Zvětšit - nové okno]
42
Umístění: Na začiatku chatovej oblasti kúpeľného mesta Bojnice, 300 m od najväčšej ZOO na Slovensku, 500 m od Bojnického zámku a termálneho kúpaliska Čajka a 800 m od svetoznámych kúpeľov. Lyžiarsky vlek 20 min. od zariadenia. Lyžiarske stredisko Poruba 12 km. Možno dojednať individuálnu liečebnú a ozdravovaciu starostlivosť v kúpeľoch.
Ubytování: Rekreačné stredisko hotelového typu v 12 izbách (2x4, 4x3, 4x2, 2x5 lôžok). Každá izba má samostatné WC, umývadlo, sprchový kút, chladničku, TV, video. Prosíme hostí, aby si priniesli prezuvky. Celodenné stravovanie (domáca strava) s možnosťou dojednať polopenziu a detské porcie. Spoločenská miestnosť, stolný tenis, stolný futbal, bufet, požičiavanie videokaziet, kníh, športových potrieb (lopty, tenisové rakety), pripojenie na internet. Grilovanie nad ohniskom.
Cena: Celoročne: 10 EUR/os/noc, polopenzia 8 EUR (detská 5,5 EUR). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc (do 18 rokov 0,5 EUR/os/noc). Povlečenie je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc. Pri obsadení 25 a viac osôb cena dohodou.
Adresa: Rekreačné zariadenie Devín (RZ Devín, rekreačné stredisko Devín, chata Devín), Ing. Jozef Janota, Rekreačná, 972 01 Bojnice. Prevádzkovateľ: Združenie Devín - Valčík, Tupého 4, 813 05 Bratislava.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (27. 3. 2012, 21.08)
Uživatel zde byl ubytován od 31. července 2011 do 5. srpna 2011.
Dá se říct, že ubytování splnilo naše požadavky a to jak pokojem tak lokalitou, rozumnou a přijatelnou cenou. Správce chaty p. Perniš působil milým dojmem a jen dotvořil atmosféru domáckého prostředí. Můžu vřele doporučit všem nenáročným cestovatelům. Je zde mnoho možností výletů do blízkého okolí

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační zařízení Děvín, Bojnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...