– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna u Konvalinků, Kladno - Rozdělov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

51 % (6)

Ubytovna u Konvalinků, Kladno - Rozdělov

Ubytovna u Konvalinků [Zvětšit - nové okno]
100 0
Umístění: V tichém okraji Kladna, v části Rozdělov. Autobusová zastávka Doberská přímo před ubytovnou, obchod prakticky vedle ubytovny. Vlaková zastávka Kladno-Rozdělov 600 m, Kladno-město 1,5 km. Centrum Kladna 2,5 km. Motokárová dráha Kladno 1 km. Přímo kolem ubytovny prochází zelená a červená turistická značka (v blízkém okolí je přírodní park Džbán, Turyňský rybník a přírodní park Povodí Kačáku).
Ubytování: Jednoduchá ubytovna s kapacitou 100 osob v 1- až 4-lůžkových pokojích. Na pokojích je lednice, možnost zapůjčení TV. Společné soc. zařízení (WC, sprchy) a kuchyňka. V budově sídlí také minipivovar Kladenský Vorel.
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 120 Kč/noc, 2-lůžkový 100 Kč/os/noc, 3- až 4-lůžkový 80 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatky, povlečení a veškeré energie) a garantovány i při ubytování jen na jedinou noc.
Adresa: Ubytovna u Konvalinků, Miloš Vorlíček, Doberská 29, 272 04 Kladno - Rozdělov
Poznámky: Ubytovna je od roku 2014 dlouhodobě plně obsazena.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(10. 12. 2014, 15.11)
doporučuji vyhnout se obloukem.Barák je prolezlý štěnicemi a švábi.Hnus.
1 % (12. 9. 2014, 17.13)
Doporucuju se vyhnout co nejvetsim obloukem co to je jen mozny.Nehorazny zapach pri vstupu na ubytovnu a pokoje nemluve(ztuchlina,plysen...)nemluve o stenicich a jiny haveti. Majitel a jeho zamestnanci neznaj vyznam slusny jednani,vystupovani... nemluve o nehorazny drzosti lizt na pokojetv dobe kdyz nikdo neni doma a prohledavat skrine s vecma.Nedej boze vytrvaliho deste to plave uplne vsechno jak zatejka kde se da a nikdo stim nic nedela. A majitel Vorlicek ma rytual kazdy tyden nekomu dat do drzky.
(24. 6. 2014, 12.03)
Uživatel zde byl ubytován od 19. června 2014 do 20. června 2014.
Škoda, že nejdou dát minusové body! Strašné, špinavé, depresivní prostředí. Takhle nějak si představuji "poslední štaci". Je mi upřimně líto lidí, jejichž sociální situace je přinutila žít tady. Primitivní, zapáchající, nevychovaná a arogantní osoba, která nás ubytovávala. Toto zařízení by vůbec nemělo být nabízeno normálním lidem, tj. např turistům. Spal jsem, na svých cestách na kole, již v různých ubytovnách, ale tato je zatím tou nejotřesnější zkušeností. Vyhněte se jí širokým obloukem. Prostě HNUS!!!
(11. 4. 2014, 21.47)
Tak nevím kde začít, potřeboval jsem s přítelkyní nutné levné ubytování na víkend, podle popisu to vypadalo nadějně, avšak zdání klame. Není jasné kudy se do ubytovny vchází, po telefonátu s majitelem jsme to nakonec dokázali. Otevřela nám nechutně nepříjemná správcová a zavedla nás do budovy, kde to vypadá jak ve vězení. Ihned při vstupu se můžete všimnout silného zápachu - ten je cítit po celé ubytovně včetně pokoje. Do jednotlivých pokojů se vchází po nestabilních rádoby rovných, úzkých schodech. Ve dveřích od pokoje byla díra, v pokoji naházený nábytek na sobě, stará a špinavá lednice, propadlé postele, šílené dusno (pro lidi s nižším tlakem nemožné), okno tam sice bylo, ale bylo střešní asi tak 4 metry nad zemí (nedalo se manuálně otevřít). Místnost se záchodem byla špinavá, zapáchající, sprcha se rozpadala - nehledě na to, že sprcha byla vyrobena z betonové kostky. Nad sprchou viselo cizí oblečení. Po budově se pohybovali pochybní lidé. Cena za ubytování je absolutně nepravdivá (správcová chtěla o 50% více). Museli jsme jít ven se vydýchat načež jsme volali majiteli, že to rušíme, ten nás poslal s prominutím do pr***e. Správcová za náma ihned běžela a chovala se nezdvořile, nemáme už nikdy přijít, paní správcová, nebojte se :) Jsme slušní, pracovití lidé a tohle zacházení jsme si nenechali líbit. Z obyčejného ubytování jsme se radši přesunuli do hotelu. Máme zkaženou náladu na celý den.
(29. 4. 2013, 14.20)
Uživatel zde byl ubytován od 29. dubna 2013 do 29. dubna 2013.
dobry den chtel sem se zeptat mate ješte miso na ubitovne a chtel bych to dlouhodobe dekuju jakoubek732252431
100 % (9. 1. 2013, 14.34)
Uživatel zde byl ubytován od 19. listopadu 2012 do 7. prosince 2012.
nejlevnější ubytování v Kladně, čistá ubytovna, čisté povlečení, teplo, teplá voda, no neni to Hilton, ale na ten bych neměl.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna u Konvalinků, Kladno - Rozdělov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...