– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Maruška, Nový Knín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Maruška [Zvětšit - nové okno]
13
Umístění: V Novém Kníně nedaleko Slapské přehrady, 100 m nad náměstím. V Novém Kníně je zavedena integrovaná doprava, jsou zde restaurace, obchody. Rekreační střediska Slapy 8 km, Živohošt 8 km, Dobříš (zámek) 10 km, aquapark Příbram 25 km. Cyklostezky - Brdy 10 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 12 lůžek v 6 pokojích (4x2 lůžka, 1x3 lůžka + přistýlka, 1x1 lůžko). Na každém pokoji je vlastní WC, sprcha a možnost TV a WI-FI připojení. Na chodbě společná lednička, mikrovlnka a rychlovarná konvice. Penzion má vlastní bar (Máňa Bar), čepované pivo Staropramen. Letní terasa, možnost parkování v uzavřeném venkovním prostoru (3 místa), pro volný čas šipky a karambol. Venkovní gril s posezením.
Cena: Celoročně: 1 noc 320 Kč/os (jen 1 osoba na pokoji 450 Kč), 2-9 nocí 280 Kč/os/noc (jen 1 osoba 420 Kč/noc), 10 a více nocí 260 Kč/os/noc (jen 1 osoba 400 Kč/noc). Snídaně 75 Kč. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a veškeré energie).
Adresa: Penzion Maruška, Lenka Tesárková, Žižkova 8, 262 03 Nový Knín
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Maruška, Nový Knín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...