– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Farmářský Country Hotel Matild, Nemesvita u Tapolcy

?? %
mob. +36 306 593 904 info@matildhotel.hu
Farmářský Country Hotel Matild [Zvětšit - nové okno]
50
Umístění: V přírodě na okraji vsi Nemesvita pod svahy Keszthelyských kopců, 5 km od břehu Balatonu. V blízkém okolí mnoho krásných cílů pro výlety: hrad Szigliget 9 km, Tapolca 10 km (jeskyně s plavbou na lodičkách), sopečný kužel Badacsony 13 km, rozhledny, mnoho turistických tras.
Ubytování: Luxusní hotel na rozlehlém pozemku s wellness, bazénem, moderní gastronomií z vlastních surovin, velkým dětským hřištěm a zázemím pro koně. Pokoje jsou stylově zařízené, s vlastní koupelnou, TV a klimatizací, apartmány mají i kuchyňku. Vlastní zahrada, kde pěstujeme ovoce, zeleninu a bylinky. Finská sauna, jacuzzi a vyhřívaná relaxační místnost po celý rok, v létě navíc venkovní bazén (hloubka 135 cm), terasa na opalování a dětský bazén (hloubka 60 cm). Možnost jízd na koni s výcvikem pro děti, začátečníky i zkušené jezdce. Možnost konání svateb a konferencí.
Cena: Ceny jsou včetně bohaté snídaně, bezlimitního wellness a dalších služeb. Celoročně: 2-lůžkový pokoj 27.500-32.500 HUF/pokoj/noc, rodinný pokoj 40.000-50.000 HUF/pokoj/noc (4 osoby), malý apartmán 42.500-52.500 HUF/apartmán/noc (4 osoby), standardní apartmán 45.000-55.000 HUF/apartmán/noc, přistýlka 7.500-12.500 HUF/noc, zvířátko 2.500 HUF/noc. Rekreační poplatek 250 HUF/os/noc (jen dospělí). Ceny platí při ubytování na 2 a více nocí (v sezóně min. 3 noci). Hotel nabízí různé slevové balíčky (viz www).
Adresa: Matild Country Hotel, Tóhely utca 06/2, 8311 Nemesvita, okres Tapolca, župa Veszprém, Maďarsko. Kontaktní osoba: Egri Réka.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Malebné umístění hotelu Matild

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Farmářský Country Hotel Matild, Nemesvita u Tapolcy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...