– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Mlýn Žabonosy, Žabonosy u Kolína

?? %

Penzion Mlýn Žabonosy, Žabonosy u Kolína

mob. +420 606 263 677 zabonosymlyn@gmail.com
Penzion Mlýn Žabonosy [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: Na romantickém místě u rybníka Rozkoš (možnost rybaření i projížďky na loďce), na okraji malebné středočeské vesničky Žabonosy. Přímo u mlýna zastavuje železniční lokálka Kouřim-Pečky, kterou se můžete svézt na výlet. V blízkém okolí je mnoho turistických, historických i přírodních zajímavostí: údolí Výrovky, tvrz v Plaňanech, vyhlídková věž Cerhenice, rozhledna Havířská bouda, lesopark Borky s naučnou stezkou, zřícenina kláštera a zámku Klášterní Skalice, zámek Radim, skanzen v Kouřimi atd.
Ubytování: Rodinný penzion v historickém mlýně ze 16. století, s restaurací, bazénem, sportovním areálem i prostory pro školení a oslavy. Penzion má kapacitu 30 lůžek v útulných pokojích (2x 3-lůžkový se sdílenou koupelnou, 4x 6-lůžkový s vlastní koupelnou), možnost dětských přistýlek. TV, DVD, WiFi, promítací zařízení. Restaurace s celodenním stravováním, venkovní zahrádka, speciality z grilu. Pergola, možnost posezení u ohně. Součástí areálu je vybavená tělocvična, taneční parket s ozvučením a osvětlením, tréninkové fotbalové hřiště, herna s hračkami, stolní tenis, venkovní bazén i velké trampolíny. Chováme domácí zvířectvo (minifarma).
Cena: Celoročně: 2 osoby 890 Kč/os/noc, 3 osoby 750 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc, podle období a počtu osob se ceny snižují až na 550 Kč/os/noc. Děti do 12 let zdarma. Pes 100 Kč/noc. Ceny jou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Penzion Mlýn Žabonosy, Žabonosy 15, 280 02 Žabonosy. Provozovatelka: Eva Menclová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Svatba na mlýně

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Mlýn Žabonosy, Žabonosy u Kolína
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...