– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Pajrovna, Neustupov u Votic - Vlčkovice

?? %

Apartmán Pajrovna (555 m), Neustupov u Votic - Vlčkovice

mob. +420 604 451 815 pajrovna@seznam.cz
Apartmán Pajrovna [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na polosamotě u lesa v malebné přírodě Podblanicka, 350 m od malé vsi Vlčkovice, 7 km východně od města Votice. Bezproblémový přístup po asfaltové cestě. Výlety po okolí: bájná hora Blaník, zámek Konopiště, Motýlárium Votice, přírodní koupaliště Pilař, lom Miličín, Čapí hnízdo, Chýnovské jeskyně, zámek a park Vlašim, největší stromy v ČR v ratměřickém zámeckém parku, Retroautomuzeum Strnadice atd. V blízkosti chaty prochází naučná stezka Po stopách bitvy u Jankova.
Ubytování: Velmi prostorný apartmán až pro 10 osob v patře domečku bez přítomnosti majitele, ideální pro 2 rodiny, partu aktivních kamarádů i rodinné oslavy. V apartmánu jsou 4 ložnice (v každé 2 lůžka), velkorysá společenská místnost (75 m2, TV, rádio), plně vybavená kuchyně i soc. zařízení. Možnost přistýlek na 2 matracích a rozkládacích gaučích i postavení stanů na zahradě. Na travnatém pozemku před chatou je gril, trampolína, ohniště. Parkování u domu až pro 4 vozidla. K zapůjčení velké množství deskových her, poskytneme mapy a letáčky s tipy na výlety. Po domluvě možnost ubytování s vychovaným domácím mazlíčkem. Uskladnění kol ve vstupní hale.
Cena: Léto: 2 noci 3.000 Kč/apartmán/noc, 3 a více nocí 2.500 Kč/apartmán/noc. Zima: příplatek za vytápění. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií). V případě neúplného obsazení apartmánu možnost slev.
Adresa: Apartmán Pajrovna, Vlčkovice 11, 257 03 Neustupov - Vlčkovice. Provozovatel: Lucie Krubnerová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Pajrovna, Neustupov u Votic - Vlčkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...