– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování U Rybníka, Dobročovice u Prahy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování U Rybníka, Dobročovice u Prahy

Praha
Ubytování U Rybníka [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V klidném prostředí Dobročovic, 3 km za východním okrajem Prahy, 22 km od centra hlavního města. Metro - zastávka Černý Most 15 km, zastávka Skalka 18 km. Vlaková stanice Úvaly 3,5 km. Aquapalace Praha 15 km, ZOO Praha 25 km.
Ubytování: Rodinný dům se 4 pokoji ve 2 apartmánech. Apartmán A: 1-lůžkový a 5-lůžkový pokoj. Apartmán B: 4-lůžkový a 5-lůžkový pokoj. Každý pokoj má postele, stůl, židle, skříně. Oba apartmány mají vlastní WC s umyvadlem a koupelnu se sprchou. Ve stupní hale je kulečník a botník. Společenská místnost: 2 lednice s mrazákem, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, kuchyňská linka, stůl pro 8 lidí. Venku je terasa se zahradou (altán, gril). Parkování na uzavřeném pozemku pro 6 aut.
Cena: 1-lůžkový pokoj: 1-14 nocí 250 Kč/os/noc, 15 a více nocí 180 Kč/os/noc. 4- a 5-lůžkový pokoj: 1-14 nocí 230 Kč/os/noc, 15-30 nocí 160 Kč/os/noc, nad 30 nocí 126 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i povlečení) a platné celoročně.
Adresa: Ubytování v soukromí U Rybníka, Marcel Slováček, Dobročovice 15, 250 82 Úvaly u Prahy
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování U Rybníka, Dobročovice u Prahy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...