– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Srub Áčko Hoštejn, Tatenice u Lanškrouna

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Srub Áčko Hoštejn [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Nedaleko Zábřehu na Moravě, uprostřed vzrostlého lesa asi 3 km od obce Hoštejn. 45 minut chůze od vlakové zastávky Hoštejn (trať č. 270 Olomouc - Česká Třebová). Na velké louce, mimo civilizaci, malý potok. Obchod a restaurace 2 km.
Ubytování: Zálesácký sroubek (chatka), kapacita max. 20 lidí, bez elektřiny, v přízemí kuchyňka + jídelna, sporák na dřevo, spaní v 1. patře na matracích ve vlastním spacáku. Voda ze studny, suché WC. Celoroční provoz.
Cena: Celoročně: 12,50 Kč/os/noc, minimálně 250 Kč/chata/noc. Víkendové ubytování (pátek-neděle): 500 Kč/srub/víkend bez ohledu na počet ubytovaných. Ceny jsou konečné, nic navíc se neplatí.
Adresa: Srub Áčko Hoštejn, Petr Marchovský, TZ Německá Luka (táborová základna Na Německých lukách, tábor Německá louka), území obce Tatenice, avšak blíže ke vsi Hoštejn
Poznámky: Srub se od roku 2014 nepronajímá.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Srub Áčko Hoštejn, Tatenice u Lanškrouna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...