– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Lesík, Kamenica nad Cirochou

?? %

Rekreační středisko Lesík (350 m), Kamenica nad Cirochou

+421 577 682 183, mob. +421 905 346 965, +421 918 539 002 chatarybniky@gmail.com
Rekreační středisko Lesík [Zvětšit - nové okno]
90
Umístění: Na kopci v nádhernej prírode, na styku Nízkych Beskýd s pohorím Vihorlatu, cca 3 km od centra dedinky Kamenica nad Cirochou. Humenné (renesančný kaštieľ, Vihorlatská hvezdáreň, zimný štadión, kúpalisko, krytá plaváreň) 10 km. Snina (rekreačná oblast Rybníky s aquaparkom Biokúpalisko) 15 km. Ski areál Chlmec 12 km.
Ubytování: Rekreačné stredisko s kapacitou 90 osôb. Areál pozostáva z 10 murovaných chatiek, jedálne (spoločenská miestnosť s TV), dvoch školských tried (využívané aj na hranie stolného futbalu a stolného tenisu). Chatky sú 8- až 10-lôžkové, každá má 2 izby s terasou, samostatnú sprchu a WC, sú vybavené poschodovými lôžkami. Jedna z chatiek je po rekonštrukcii a má aj vlastnú kuchynku. V areáli je oplotené ihrisko (tenis, volejbal), gril, ohnisko. Možnosť stravovania. Zaujímavosťou areálu je stádo pštrosov. Stredisko je vhodné aj pre detské tábory, školské výlety a spoločenské akcie.
Cena: Celoročne: 8,50 EUR/os/noc. Raňajky 2,50 EUR, obed 4 EUR, večera 3 EUR. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Posteľné prádlo je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Rekreačné zariadenie Lesík (rekreačné stredisko Lesík, RS Lesík, detský tábor Lesík), Alexander a Mária Čornaničovi, Kamenica nad Cirochou
Aktualizace: 1. prosince 2013
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Lesík, Kamenica nad Cirochou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...