– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou

?? %
mob. +420 777 677 029 gazda@taborpolana.cz
Chatový tábor Polana [Zvětšit - nové okno]
68 0
Umístění: Na samotě v Bílých Karpatech, na moravské straně jen 150 m od česko-slovenské státní hranice. Nejkratší přístup je 300 m ze slovenské obce Vrbovce - části Šance (dříve osada U Sabotů), zde je i autobusová zastávka. Vlakové nádraží Vrbovce 1,5 km (nádraží je na Slovensku, ale je zařazeno do integrované dopravy Jihomoravského kraje, přímé vlaky z Hodonína i Nového Mesta nad Váhom). Nejbližší obchod je na moravské straně v Javorníku nad Veličkou (8 km) nebo ve Velké nad Veličkou (9 km), na Slovensku ve Vrbovcích (6 km). Město Myjava 8 km (supermarkety). Příjezd autem je možný až k táboru.
Ubytování: Skromný tábor s celkem 68 lůžky. V táboře je 14 menších chatek (12 po 4 lůžkách - palandy, 2 po 2 lůžkách - bez horních lůžek), 2 pokojíky v budově (po 6 lůžkách) a 2 větší chaty. V chatkách a na pokojích je nutný vlastní spacák, případně prostěradlo. Po dohodě možnost stanování. Sprchy (ohřev vody na plynovou bombu nebo na dřevo), WC. Bezplatné WiFi připojení. Vytápění je možné pouze elektrickým přímotopem, v zimě je proto možné ubytovat jen menší skupinu 10 až 15 lidí. Společná jídelna a kuchyně. Pro větší skupiny můžeme po dohodě zajistit stravování (stálou restauraci neprovozujeme), naše šikovné kuchařky zohlední dietní požadavky.
Cena: Celoročně: chatky a pokoje 150 Kč/os/noc, ve vlastním stanu (po dohodě) 50 Kč/noc. Připlácí se elektřina (6 Kč/kWh) a palivové dříví podle skutečné spotřeby. Pro dětské a neziskové organizace po dohodě sleva až 50 %. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Chatový tábor Poľana (Polana) – Kopanistán, Javorník nad Veličkou ev. č. 85, 696 74 Javorník. Kontaktní osoba: Petr Živoslav Bolf.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...