– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Základna A-TOM, Mrákotín u Telče - Dobrá Voda

?? %
+420 220 910 314 (rezervace), +420 604 979 213 (správce) chalupy@a-tom.cz
Základna A-TOM [Zvětšit - nové okno]
47 0
Umístění: Ve hvozdech u Pařezitého rybníka nedaleko Dobré Vody u Mrákotína. V okolí je možnost hezkých výletů a koupání. Perla Vysočiny a památková rezervace UNESCO - město Telč od základny 6 km. Zajímavá je i nedaleká Třešť, vykoupete se v Hamerském rybníce či navštívíte hrádek Roštejn.
Ubytování: Turistická základna s velkou zděnou budovou s dřevěným obkladem (37 osob) a samostatnou chatou (10 osob). Spaní na postelích a palandách. V kuchyni velká kamna na dřevo (dá se na nich i vařit), v jídelně menší, ale výkonná kamínka také na dřevo. Kuchyňka funkční, vybavená, nádobí, příbory pro zhruba 35 osob. Letní zastřešená jídelna. Sportovní hřiště. Ohniště. Základna je v provozu v měsících 04-10.
Cena: Celá sezóna: 100 Kč/os/noc, minimálně 800 Kč/základna/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Připlácí se za elektřinu dle skutečné spotřeby (8 Kč/kWh). Slevy pro členy Asociace TOM, KČT, LLM, Junáka a hnutí Brontosaurus.
Adresa: Základna TOM (ubytovna TOM), Dobrá Voda, pošta Mrákotín, 588 54. Provozovatel: Asociace turistických oddílů mládeže (A-TOM), Roztoky u Prahy. Kontaktní osoba: Denisa Stanislavová. Správce základny: Václav Čech.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Základna A-TOM, Mrákotín u Telče - Dobrá Voda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...