– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická základna Pionýra, Vlkanov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická základna Pionýra, Vlkanov

Turistická základna Pionýra [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na návsi malé vesničky Vlkanov na Vysočině, 8 km od Světlé nad Sázavou. Obchod 2 km (Ovesná Lhota). Vlaková zastávka 4 km (Sázavka). Autobusová zastávka přímo před ubytovnou. Koupání 1 km, Stvořidla na Sázavě 7 km. Kousek od lesa, 3 km stanice ohrožených živočichů Pavlov (prohlídka s výkladem, vydry - Vydrísek, sokolnický výcvik dravců).
Ubytování: Základna s kapacitou 30 lůžek v budově + 8 lůžek ve 4 podsadových stanech (v době letních táborů). Zrekonstruovaná kuchyň (2 sporáky, lednička, kompletně vybavená nádobím). Hlavní místnost se využívá jako jídelna a ubytování pro 17 osob. 3 oddělené ložnice (palandy, válendy, skříňky). Soc. zařízení zvlášť pro dívky a chlapce (umyvadla, WC, sprchy). Hlavní místnost, kuchyň a soc. zař. jsou vytápěné ústředním topením s plynovým kotlem (vč. ohřevu teplé vody), v ložnicích kamna na pevná paliva. Na zahradě je ohniště. Strava se neposkytuje.
Cena: Celoročně (včetně Silvestra): 1.500 Kč/budova/noc + elektřina a plyn podle skutečné spotřeby. Základna se pronajímá vždy celá 1 skupině. Nutné mít s sebou vlastní spacáky a prostěradla.
Adresa: Turistická základna Pionýra Vlkanov (TZ Vlkanov, ubytovna Vlkanov), Vlkanov 17, 582 91 Vlkanov. Majitel TZ: Pionýr, z. s., Senovážné náměstí 977/24, 116 47 Praha 1. Kontaktní osoba: Jiří Perkner.
Poznámky: Základna je od roku 2015 mimo provoz.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická základna Pionýra, Vlkanov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...