– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Obecní úřad, Boseň

?? %

Turistická ubytovna Obecní úřad (275 m), Boseň

mob. +420 602 786 305, +420 773 245 950 starosta@bosen-obec.cz
Turistická ubytovna Obecní úřad [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V budově obecního úřadu v centru obce Boseň v Českém ráji. Autobusová zastávka před ubytovnou, restaurace 150 m, dětské hřiště 150 m. V blízkém okolí je hrad Valečov, Drábské světničky, vyhlídkový skalnatý vrch Mužský, zámek Mnichovo Hradiště, hrad Kost, Komárovský a Drhlenský rybník. V létě můžete využít turistické autobusy, široká síť cyklostezek.
Ubytování: Turistická ubytovna v podkroví obecního úřadu s kapacitou 16 lůžek ve 4 pokojích (2x3, 2x5 lůžek) se společným soc. zařízením. V ubytovně je společná vybavená kuchyňka (elektrický 4-plotýnkový sporák s troubou, myčka nádobí, mikrovlnka, lednice s mrazničkou, varná konvice, nádobí) a jídelna. Možnost úschovy jízdních kol. Parkování na oploceném dvoře. Domácí zvířata nejsou povolena.
Cena: Celoročně: 2 a více nocí 200 Kč/os/noc, při ubytování jen na 1 noc 250 Kč/os. Děti 3-15 let 150 Kč/noc, do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Poplatek z pobytu 10 Kč/os/noc (jen dospělí). Ceny jsou včetně povlečení a ručníků.
Adresa: Turistická ubytovna, obecní úřad, Boseň 45, 295 01 Mnichovo Hradiště. Provozovatel: obec Boseň. Správkyně ubytovny: Irena Stejskalová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Obecní úřad, Boseň
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...