– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna a chatky TJ Sokol, Ostravice

?? %

Turistická ubytovna a chatky TJ Sokol, Ostravice

mob. +420 602 786 250, +420 723 916 423 tjsokolostravice@seznam.cz
Turistická ubytovna a chatky TJ Sokol [Zvětšit - nové okno]
55 16
Umístění: U řeky Ostravice ve stejnojmenné obci pod Lysou horou. V areálu fotbalového hříště v klidném prostředí 500 m od vlakové zastávky (Ostravice zastávka). Nedaleko je i centrum Ostravice s poštou, lékárnou a lékařem.
Ubytování: Rekreační středisko se 4 samostatnými dvoupodlažními chatami (celkem 55 lůžek), možností stanování a správní budovou. Každá chata obsahuje 3 pokoje obložené dřevem, malou kuchyňku, společenskou místnost i vlastní soc. zařízení. Možnost rozložit si svůj stan v našem areálu, využít otevřeného ohniště a při usínání relaxovat při poslechu tichého šumění nedaleké řeky. Rekreační areál je v provozu celoročne. V areálu je hřiště s umělým trávníkem.
Cena: Chaty - léto (měsíce 05-10): 280 Kč/os/noc, dítě do 6 let 50 Kč/os/noc. Chaty - zima (měsíce 11-04): 300 Kč/os/noc, dítě do 6 let 50 Kč/os/noc. Stanování: osoba 100 Kč/noc, stan 100 Kč/noc. Pes 100 Kč/pobyt. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby v chatě (neobsazená lůžka se nehradí). Ceny jsou včetně povlečení, elektřiny, vody i výměny plynové bomby.
Adresa: Rekreační středisko TJ Sokol Ostravice (chaty u fotbalového hřiště), Ostravice 1, 739 14 Ostravice. Provozovatel: TJ Sokol Ostravice, spolek. Kontaktní osoba: Ing. Vojtěch Vranay.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna a chatky TJ Sokol, Ostravice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...