– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Jince - Královky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna, Jince - Královky

Brdy / Hřebeny
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
113 0
Umístění: V Jincích v Brdech. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace, nákupní možnosti, venkovní i krytá sportoviště. Vlaková stanice Jince 600 m. Město Příbram 14 km.
Ubytování: Čtyřpodlažní ubytovna s kapacitou 113 lůžek v 1-, 2- a 3-lůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením) a ve 3-lůžkovém apartmánu. Ubytovna a pokoje jsou po rekonstrukci. Na pokojích je nový nábytek, kuchyňská linka, sporák, lednice, sociální zařízení. Na některých pokojích je i TV a balkón. V ubytovně se nachází recepce, společenská místnost, prádelna, sušárna, prostor pro úschovu kol. Připojení na internet (WiFi) zdarma. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 200 Kč/noc, 2-lůžkový 180 Kč/os/noc, 3-lůžkový 160 Kč/os/noc. Apartmán 3-lůžkový 260 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Ceny platí při ubytování na 3 a více nocí, při ubytování jen na 1-2 noci příplatek 20 Kč/os/noc. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Jince (posádková ubytovna), Zborovská 364, 262 23 Jince. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Střední Čechy.
Poznámky: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Sarka (26. 4. 2013, 13.25)
Muj nazor na ubytovani je dobry a moc se mi vase ubytovani libi a zevnitr je to taky super.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Jince - Královky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...