– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

Polabí / Proboštská jezera
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
157 0
Umístění: Ve Staré Boleslavi, na okraji městečka v areálu kasáren. Vlaková stanice Stará Boleslav 400 m. Centrum Staré Boleslavi a autobusové nádraží 1,5 km. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace a různá sportoviště. Proboštská jezera (koupání) 3,5 km.
Ubytování: Pětipodlažní ubytovna s kapacitou 157 lůžek v 1- a 2-lůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením) a ve 2-lůžkovém apartmánu. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem, na některých pokojích jsou kuchyňské linky, lednice a TV. V ubytovně se nachází výtah, recepce, společenská místnost, kulečník, prostor pro úschovu kol. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 1-lůžkový: 1-2 noci 240 Kč/os/noc, 3 a více nocí 220 Kč/os/noc, paušál na měsíc 5.600 Kč/os. Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 220 Kč/os/noc, 3 a více nocí 200 Kč/os/noc, měsíc 5.300 Kč/os. Apartmán 2-lůžkový: 1-2 noci 250 Kč/os/noc, 3 a více nocí 230 Kč/os/noc, měsíc 6.000 Kč/os. Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Rekreační poplatek 4 Kč/os/noc.
Adresa: Vojenská ubytovna Stará Boleslav (posádková ubytovna Jaselská kasárna), Boleslavská 1292, Stará Boleslav, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Střední Čechy. Kontaktní osoba: Hana Šefčíková.
Poznámky: Ubytovna od 1.1.2016 neslouží pro veřejnost, ale pouze vojákům.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...