– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin

65 % (2)
mob. +380 965 205 266, +380 953 951 845 sherbin-tour@yandex.ru
Penzion Šerbin [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V Užanském národním parku, na horské samotě Ščerbyn nedaleko hranice s Polskem, nad vesničkou Volosjanka. 300 m od penzionu se nachází funkční vlaková zastávka na krásné železniční trati s množstvím tunelů a viaduktů vedoucí na Užocký průsmyk. Kolem penzionu prochází červeně značená turistická trasa.
Ubytování: Nový malý penzion pro 14 osob, ve stylu dřevěnice. Pokoje jsou originálně udělány ve stylu různých rostlin, jeden z nich (Senný pokoj) má dokonce podlahu vystlánu voňavým senem. Jídelna a bar s možností stravování (snídaně, obědy, večeře). Sauna. Od penzionu je nádherný výhled do údolí řeky Už.
Cena: Léto (10.03.-19.12.): bez stravy 200-250 UAH/os/noc, polopenze +100 UAH. Zima (19.12.-10.03.): vyšší ceny. Příplácí se za energie podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Ščerbyn (chalupa Šerbin, sadyba Shcherbyn, садиба Щербин), pan Oleksandr Volynec (Олександр Волинець), osada Ščerbyn (Ščerbin, Šerbin, Sherbin), obec Volosjanka (Volosyanka), okres Velikyj Bereznyj, Zakarpatská Ukrajina
Poznámky: Jazyky: angličtina, ukrajinština, ruština.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (19. 4. 2017, 09.06)
Uživatel zde byl ubytován od 13. dubna 2017 do 14. dubna 2017.
Ubytování snad někdy mohlo být i pěkné. Ale v současné době je už silně jeté a hlavně - rozhodně se nejedná o nějaký penzion! V podstatě je to "domek" sice ve stylu srubu, ale normálně obývaný majiteli a pokud se vyskytnou nějací turisté, opustí pan Alexandr postel (bohužel i včetně povlečení), zapůjčí vám ručník (též svůj) a jídlo vyrobí tak, že do hrnce s polívkou přidá víc brambor. Nicméně, pokud by zmoklý poutník zabloudil v horách a narazil by na pana Alexandra, tak by byl blahem bez sebe a děkoval nebi. My však, po třiceti (!!) konzultačních emailech, očekávali opravdu něco jiného!! Dohodnutá strava ve stylu ukrajinské kuchyně obsahovala 3 (slovy tři) konvice čaje z trávy pro 8 osob, k večeři polívku co dům dal, na snídani pohankovou kaši pocákanou kečupem (?)Ale to vše bychom překousali a navíc nám ani nic jiného nezbývalo, je to opravdu v horách - mnohem horší bylo, že nám na druhý den nasliboval odvoz k vlaku a suverénně se na to vykašlal!!! Prezentoval se jako majitel autobusu a nemá ani slepice, totálně nedůvěryhodný, ulhaný opilec. Způsobil nám tím obrovské komplikace a nesmírně náročné celodenní improvizační cestování!!!!!!!!!!!! A jako zlatý hřeb večera nám napočítal za nocleh 200 hr/os, polopenzi 100 hr/os, elektriku 75 hr/os. - na poměry ukrajinských horalů neuvěřitelná drzost! Bohužel kazí jméno všem skvělým přátelským lidem Zakarpatské Ukrajiny.
Poměr cena / kvalita20 %Čistota20 %Personál20 %Okolní prostředí100 %Stravování20 %
100 % (6. 10. 2013, 10.49)
Uživatel zde byl ubytován od 29. srpna 2013 do 30. srpna 2013.
V penzionu Šerbin strávili jsme sice něco málo přes den, ale odjížděli jsme nadšení. Základem ubytovacích kapacit je velice vkusně a pohodově zařízená dřevěná chata, kde v přízemí je společenská místnost s jídelním stolem, křesly, televizí, rádiem a krbem. Nachází se zde rovněž sociální zařízení a kuchyňka. Na patře se nachází tři dvoulůžkové pokoje se společným sprchovým koutem a WC, vše rovněž velice pěkně zařízené. Další ubytovací kapacity, včetně postelí podestlaných slámou se nachází v oddělené chatce, kde je rovněž sauna. Manželé Saša + Aňa zde dokázali vytvořit velice příjemnou a pohodovou atmosféru a velice pozorně a přitom nevtíravě se o nás celou dobu starali. Zatímco se připravovala večeře, propůjčili nám jako průvodce své 2 bystré psy (plemeno západosibiřská lajka) a ti nás vedli okolními lesy a loukami, které nabízí krásné výhledy do údolí. Chutná večeře, následovaná posezením u krbu a popíjením piva, skvělá tečka za celým dnem. Další den ráno po snídani, vyrazili jsme opět do okolní přírody, tentokrát ve společnosti Saši a obou jeho psů. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o živé i neživé přírodě v okolí a když jsme krátce po poledni odcházeli na vlakovou zastávku, bylo nám docela líto, že do tohoto penzionu jsme se v podstatě náhodou dostali až poslední den našeho putování Užanským národním parkem. Rozhodně doporučujeme !

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...